Serwis na całym świecie

Wspieramy Cię bezpośrednio na miejscu

Serwis na całym świecie

Dürr Technik to Twój niezawodny partner

Dürr Technik oferuje szeroki zakres usług: od doradztwa posprzedażowego i uruchomienia stacji sprężarek po serwis, wsparcie i szkolenia. Nasz dział serwisowy czerpie z wieloletniego know-how w technologii sprężarek i sprężonego powietrza i składa się ze specjalistów dla sektora kolejowego, przemysłowego, laboratoryjnego i medycznego.
Nie trzeba dodawać, że oferujemy nasz pierwszorzędny serwis i wsparcie na całym świecie: na przykład za pośrednictwem naszych oddziałów w Wielkiej Brytanii, USA i Chinach. Ponadto wysoko wykwalifikowani partnerzy handlowi i serwisowi są dostępni globalnie.
Masz pytania Chętnie Ci doradzimy.

Bezpłatne porady i wsparcie posprzedażowe

• Bezpośredni kontakt z pracownikiem serwisu
• Szybka informacja o częściach zamiennych
• Nasze godziny pracy: 07:00-16:00

Telefon: +48 789 185 246
E-Mail: neuwerth.p@duerr-technik.com

 

Rozszerzona gwarancja

Oferujemy Państwu możliwość wydłużenia okresu gwarancji ustawowej na nasze produkty do 3 lat. Dodatkowa gwarancja zapewnia kompleksową, długoterminową ochronę za rozsądną cenę.

Ewentualnie wstaw plik PDF w języku angielskim do pobrania.

 

Szkolenia i kursy

Oferujemy szkolenia i szkolenia praktyczne z następujących tematów:

• Bezolejowa sprężarka 1x1
• Rozwiązywanie problemów ze stacjami sprężarek
• Podstawowe szkolenie naprawcze
• Szkolenie DürrTronic

Chętnie przeprowadzimy również szkolenia w Twojej firmie.

 

Pakiety serwisowe dopasowane do Twoich potrzeb

Ułatwiamy Twoją pracę dzięki dostosowanym do potrzeb pakietom konserwacyjnym. Chętnie przedstawimy Państwu niezobowiązującą ofertę, która spełni Państwa indywidualne wymagania.

 

Instalacja

Uruchomimy Twoją sprężarkę lub stację sprężarkową w miejscu instalacji. Poinstruujemy Cię o podstawowych funkcjach urządzenia i wystawimy raport z uruchomienia.

 

Ekspresowe przetwarzanie

W przypadku pilnej sprawy serwisowej oferujemy opcję ekspresowej reakcji, aby szybciej odzyskać sprawne urządzenie. Ekspresowa reakcja obejmuje szybszą diagnostykę, w tym dostawę ekspresową ze śledzeniem dostawy Twojego urządzenia.

 

Wynajmij mnie!

W naszym magazynie serwisowym posiadamy różne urządzenia zastępcze. Szybko Cię wesprzemy i zapewnimy dostępność sprężonego powietrza.

 

Remont produktu

Profesjonalna konserwacja i testowanie urządzeń jest ważnym elementem długoterminowej dostępności i niezawodności. Może to być bardzo złożone, zwłaszcza w przypadku dużej liczby urządzeń. Z tego powodu oferujemy Państwu remont Państwa urządzeń. Chętnie przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pakietową.